Přihlašování na kurz

Zapiš si za uši

Přihlašování startuje 20. listopadu 2023.

Ukončeno bude 31. prosince 2023.

Vyhodnocování přihlášek poté bude probíhat začátkem ledna 2024.

Pokud by nebylo možné kurz uskutečnit plánovaným způsobem a v zamýšleném rozsahu, účastníci budou včas informováni.

Účet ve SkautIS

Samotné přihlašování na rádcovský kurz bude probíhat přes SkautIS, což je informační systém, který Junák – český skaut používá.

Tvým prvním úkolem ještě před zahájením kurzu proto bude založit si vlastní účet ve SkautISu, pokud ho ještě nemáš, a poprosit svého vůdce oddílu (nebo kohokoliv, kdo má u vás SkautIS na starosti), aby tvůj účet propojil.

Neoddaluj úřadování ve SkautISu do poslední minuty před koncem přihlašování, propojení účtu totiž může chvíli zabrat. Propojený účet pak využiješ jak v rámci kurzu, tak v budoucnu i na přihlašování na další akce.

Po odeslání přihlášky na kurz ti MUSÍ dojít na zadaný e-mail automatické potvrzení ze SkautISu, že přihláška byla odeslána. Pokud ti potvrzení nedorazí, přihlášku nemáme evidovanou. Bude nutné ji vyplnit znovu. Vždycky můžeš napsat na cumbrk@skaut.cz a ověřit si, zda nám tvoje přihláška skutečně dorazila.

Odkaz na přihlašování přes SkautIS: